PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

SILVERADO CITY – MIASTO WESTERN – ŻNIN


Między Bydgoszczą a Gnieznem mieści się stylowe i ciekawe miasteczko rodem z Dzikiego Zachodu. Chcesz zobaczyć na własne oczy dziki zachód w województwie kujawsko-pomorskim? A może pragniesz zobaczyć domek dr Quinn?

Silverado City to miasteczko rozrywki w klimacie westernu – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Fajny punkt programu dla wycieczek szkolnych, dobra atrakcja na kolonię czy obóz dla dzieci. Idealna dla turystów indywidualnych.

Siedem hektarów atrakcji, terenu do rekreacji i wybiegów dla zwierząt robi wrażenie.

Zobaczymy tu wspomniany domek dr Quinn, chatę trapera, saloon, biuro szeryfa i więzienie, a nawet cmentarzyk z chatką grabarza. Maxico Hall to grillownia, a nieopodal mieści się też kawiarnia w kowbojskim stylu.

W kompleksie nie zabrakło wioski indiańskiej, gdzie zobaczymy tipi i wyroby tradycyjne indiańskie. Jeśli tego Wam będzie mało, to znajdziecie w tym parku rozrywki również stajnię, strzelnicę, sklepik z pamiątkami, fort woskowy, a nawet pocztę Pony Express czy bank. Swoje stanowisko ma tu też kowal, jest arena do pokazów, farma ranchera – a dla dzieci mini zoo, plac zabaw i dmuchańce.

Adres:
Silverado City
Bożejewiczki, ul. Cerekwicka 8, 88-400 Żnin

Kontakt: 
tel. 570 790 509
www.silveradocity.pl

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU