PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

RABKOLAND – RODZINNY PARK ROZRYWKI I EDUKACJI


Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce.

Rabkoland to 16 ulic i 6 placów – dokładnie oznakowanych i podpisanych, niczym w prawdziwym mieście! Już na wejściu, na placu pod Basztami wita nas kataryniarz w stroju góralskim, który kręcąc korbą opowiada śmieszne historyjki. Magię tego miasteczka kreują ruchome figury, których jest obecnie 254, a część z nich tworzy Teatry Ruchomych Figur.

W Wesołej Farmie na placu, farmer gra na banjo śpiewając piosenkę ”Stary Donald farmę miał”, a wtórują mu rodzina, ze zwierzętami. Cyrk Wielki dysponuje wyjątkowym zespołem na który składa się 96 figur ludzi i zwierząt. Uważajcie na Straszny Dwór, ponieważ przejażdżka przez niego, to sceny jak z prawdziwego filmu grozy! Przy ulicy Muzycznej gra i śpiewa Dżek wraz ze swoją psią kapelą. Niedaleko na placu pod Palmami dzieci wsłuchują się w kocią orkiestrę, a pod wieżą Eiffla na ulicy Cyrkowej, miota się strach na wróble, do którego ramion przyczepiły się dwa zające.
Na placu pod Krówkami, przy stoisku do dojenia, które obsługiwane jest przez krowiego doktora, możemy spróbować pobić rekord w dojeniu sztucznej krowy Robculi, który obecnie wynosi 4100 ml/minutę.W sumie znajdują się tu aż 22 miejsca – pełne ruchu, bogactwa kolorów oraz oryginalnych postaci.

Oczywiście w parku nie brakuje również karuzel, których jest aż 34! W ofercie oprócz popularnych w innych parkach urządzeń jak Koło Widokowe, Balerina czy Autodrom znajdą państwo wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju atrakcje jak Latający Autobus, Pontony czy ekstremalny Music Express.

Każdy gość – duży czy mały – jest tutaj pożądanym i oczekiwanym towarzyszem wspólnej zabawy.

Adres
Rabkoland – Rodzinny Park rozrywki i Edukacji
34-700 Rabka-Zdrój
Rynek

Kontakt
strona internetowa: www.rabkoland.pl
tel./fax 18 267 69 57 (w sezonie)
tel./fax 32 258 84 67 (cały rok)
e-mail: park@rabkoland.pl

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU