PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK ROZRYWKI – JULINEK k. WARSZAWY


Kiedyś to miejsce było bazą cyrkową, a od 2015 roku kwitną tu coraz to nowsze atrakcje. Zobaczcie, przeczytajcie, obejrzyjcie i w drogę – będzie niezła zabawa!

Park linowy – jeden z największych w Polsce parków linowych, “Podniebny Cyrk”, ma aż 138 przeszkód i 7 tras, łącznie mają one ponad kilometr. Park jest zbudowany na naturalnym drzewostanie, z alpinistycznym zabezpieczeniem i opieką instruktorów, którzy każdorazowo przeprowadzają szkolenia. Na dwóch trasach dla dzieci jest asekuracja ciągła, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Kraina dmuchańców – kilkanaście dużych dmuchanych atrakcji dla dzieci zapewni świetną zabawę. Jest tu też hit – olbrzymia wodna zjeżdżalnia “Hippo Slide”, ma ona 12 metrów wysokości i 30 metrów długości.

Tor wyścigowy – rajd autami elektrycznymi – dzieci mogą się zmierzyć ze sobą na wyścigach małymi samochodami, tor z opon zapewnia bezpieczeństwo, dzieci podczas wyścigu są w kaskach.

Mini golf – jeszcze jedna atrakcja dla wszystkich – znasz grę w golfa? czy Twoja piłeczka pokona trasę i wpadnie do wyznaczonego dołka? Oto 18 torów o różnym stopniu trudności.

Euro Bungee – kto nie lubi skakać do nieba? Ulubiona atrakcja wszystkich dzieciaków od lat trzech!

Szlak rowerowy latem lub trasa do nart biegowych zimą – do Kampinoskiego Parku Narodowego. Można w Julinku wypożyczyć rowery, kijki do Nordic Walkig czy narty biegowe zimą.

Plac zabaw – dla najmłodszych nie zabrakło tu dużego, fajnego placu zabaw.

Boiska – profesjonalne obiekty sportowe, różne boiska i tereny do gier i zabaw.

W Julinku jest jeszcze więcej atrakcji – warto przyjechać i zobaczyć. Z atrakcji korzystają turyści indywidualni, kolonie dla dzieci, obozy dziecięce i wycieczki szkolne. Możliwe noclegi i wyżywienie w dawnej bursie adeptów cyrkowych 🙂

Adres:
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy

Kontakt:
www.julinek.com.pl/pl-home
tel: +48 22 611 61 16

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU