PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK ROZRYWKI JULIANEK


 

Park Rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją w regionie Mazowsza i jednym z największych w Polsce! W miejscu niegdyś kojarzonym wyłącznie ze stacjonarną bazą cyrkową, słynną na całą Europę, obecnie funkcjonuje niezwykły Park Rozrywki. Od otwarcia w maju 2015 odwiedziło go już ponad 100 000 osób! Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!
Podniebny cyrk to jeden z największych w Polsce parków linowych – 138 przeszkód na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości! Zbudowany w całości na naturalnym drzewostanie zapewnia wspaniałe przygody nie tylko dorosłym – dwie z tras przygotowane są specjalnie z myślą o najmłodszych, gdzie zastosowana jest asekuracja ciągła, co pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Pozostałe trasy oferują zabezpieczenie alpinistyczne, zanim jednak zostaniemy na nie wpuszczeni każdy musi przejść szkolenie, a tras bacznie pilnują instruktorzy.
Kolejną niezwykłą atrakcją jest kraina dmuchańców, w której znajduje się aż kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia hippo slide, która ma aż 12m wysokości i 30m długości, gdzie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa każdy może dostać porządną dawkę endorfin!

Adres:
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy

Kontakt:
strona internetowa: https://www.julinek.com.pl/pl-home
tel: +48 22 611 61 16
recepcja@julinek.com.pl
info@julinek.com.pl