PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

MUZEUM6D


MUZEUM 6D – MASZOPERIA, jedyna taka atrakcja w Europie.

Muzeum 6D – Maszoperia powstało z potrzeby upamiętnienia życia i pracy nadbałtyckich maszopów.

Wielu z nas samo słowo muzeum kojarzy się z ziewaniem, ochronnymi kapciami nie do pary i kustoszem powtarzającym jak mantrę „nie dotykać”, kiedy tylko chcemy zbliżyć się do eksponatu, który i tak jest za szybką.

Po wizycie u nas szybko jednak zmienicie zdanie.
Dlaczego?
Muzeum 6D w Kołobrzegu, to jedyne tego typu miejsce w Europie.

U nas nie ma kustosza i kapci, na pewno też nie gości nuda. Nie musicie szeptać. Wręcz przeciwnie, możecie głośno mówić, wymieniać się wrażeniami i dotykać eksponaty. Całość ekspozycji zaprezentuje Wam lektor, który w języku polskim, niemieckim, angielskim lub rosyjskim przeniesie Was swoim opowiadaniem do roku 1913. Dowiecie się m. in. czym jest maszoperia, co to jest szyper czy checza.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych Kołobrzeg – jeśli szukacie propozycji na atrakcje dla rodzin lub atrakcje dla szkół – dobrze trafiliście. Nasze muzeum w Kołobrzegu, to nie tylko muzeum dla dzieci ale ciekawa alternatywa latem i zimą na spędzenie czasu w naszym pięknym mieście Kołobrzeg. Wybierz się na zwiedzanie jedynego w Europie takiego muzeum – niezwykłej atrakcji, która zaprasza do odkrywania morskich opowieści niczym wybranie się w historyczne rejsy po morzu lub wizyta kino 8d Kołobrzeg 🙂

Adres:
Muzeum 6D
ul. Rodziewiczówny 15
(Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA)
78-100 Kołobrzeg

Kontakt:
strona internetowa: http://muzeum6d.pl
tel. kontaktowy:  (94) 716 22 44
mail: info@muzeum6d.pl