PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

LUNAPARK SOWIŃSKI WŁADYSŁAWOWO


Lunapark Sowiński jest bardzo ciekawym miejscem dla rodzin z dziećmi, gdyż rozrywki dla najmłodszych pociech z pewnością tutaj nie zabraknie. Największą atrakcją jest najwyższa kolejka górska w Polsce, która robi naprawdę duże wrażenie. Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak zaczynał Robert Kubica polecamy jazdę gokartem.
Dla miłośników mocnych wrażeń jest kilka ekstremalnych atrakcji, które potrafią nieźle „wywiercić”-condor, space loop, czy splash shake, extreme, czy booster. Można się pośmiać w pałacu śmiechu, bądź zawitać do zamku strachu.
Amatorów wodnych przejażdżek zapraszamy na pływające łabędzie. Na pewno niezwykłych wrażeń dostarczy także zwiedzenie domku postawionego do góry nogami.
Park lin zaprasza na wędrówkę po wiszących szlakach z małymi przeszkodami, będącymi wyzwaniem dla miłośników wspinaczek. Fascynujące fotografie można sobie pstryknąć z bohaterami Epoki Lodowcowej naturalnej wielkości.
Niezliczona ilość innych atrakcji na pewno zapewni Państwu niezapomniane wspomnienia z pobytu we Władysławowie. To miejsce koniecznie trzeba odwiedzić!

Adres
Lunapark Sowiński
ul. gen. Hallera
84 – 120 Władysławowo

Kontakt
strona internetowa: www.lunapark-sowinski.com.pl
tel: 502 524 226
e-mail: waldeksowinski@wp.pl
Dyrektor – 517 835 165