PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

KRAINA MINIATUR – LUDKOLAND WE WROCŁAWIU


Kraina Miniatur to ciekawy park rozrywki we Wrocławiu, który mieści się przy wrocławskim Zoo i Afrykarium. To jedyne takie miejsce w okolicy, gdzie zobaczysz miniatury zabytkowych budowli z całej Polski. 
 
Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Nasz park składa się z dziewięciu misternie wykonanych obiektów w skali 1/25. Podziwiać możemy na miejscu m.in. miniatury sejmu Rzeczpospolitej, zabytkowego dworca głównego we Wrocławiu jak i swoistych pereł architektury takich jak sobór w Hajnówce czy pałac Marianny Orańskiej w Kamieniu Ząbkowickim. Plac zabaw dla dzieci wyposażony w gry i zabawy zręcznościowe  stanowi integralną część naszego  ośrodka. Chcielibyśmy aby odwiedzającym nasz obiekt gościom hasło: nauka, sport, zabawa kojarzyło się z atrakcyjnie spędzonym czasem na naszym terenie.

Oprócz miniatur wrocławski Park Rozrywki oferuje inne atrakcje, jest tu makieta, która pokazuje największe zabytki i atrakcje Dolnego Śląska, m.in. zamki, pałace, kościoły, spływy pontonowe, parki linowe i sztolnie. 

 Dlaczego warto nas odwiedzić? Nie ma drugiego takiego miejsca we Wrocławiu, ani chyba w całej Polsce, które umożliwiałoby połączenie nauki i zabawy. Nie czekaj, nie siedź w blokowisku, czy zamkniętym kondominium. Przyjeżdżaj do nas. W centrum dużego miasta poczujesz się jak na wakacjach!

Adres:

Wróblewskiego 9 , 51-627 Wrocław

Kontakt:

E-mail: biuro.ludkoland@wp.pl

Strona internetowa:

Strona Główna