PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

KOSZAŁKOWO – WIEŻYCA OŚRODEK NARCIARSKI NA KASZUBACH


Ośrodek Koszałkowo w Wieżycy proponuje atrakcje na różne sezony i jest czynny cały rok. W sezonie zimowym działa tu dobra stacja narciarska, która posiada aż 8 wyciągów i tor do snowtubingu. W północnej Polsce jest to chyba najfajniejsza i największa stacja narciarska.

Zaplecze gastronomiczne pozwala na spędzenie tu dłuższego czasu, a jest co robić – jest gdzie jeździć i można podziwiać wspaniałe widoki na jezioro i na Ostrzyce. Stoki są bardzo dobrze przygotowane, w razie potrzeby sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Działa tu szkółka narciarska i snowboardowa, jest wypożyczalnia sprzętu i punkt serwisowy.

W sezonie letnim w Wieżycy turyści mogą skorzystać z atrakcji typowo górskich, jak “mountainboard” – górskiej deskorolki, kuli zorbingowej czy z górskich rowerków trójkołowców. Zabawa gwarantowana. Z atrakcji tych korzystają grupy, obozy sportowe, kolonie dla dzieci, ale też indywidualni wczasowicze.  Dla turystów indywidualnych i dla kolonii przeznaczono park zabaw z mini parkiem linowym, kulami wodnymi, trampolinami, z wielką dmuchaną zjeżdżalnią i placem zabaw. Wakacje dla dzieci będą tu zawsze bardzo udane, bo atrakcji jest co nie miara, a obok mieści się urocza turystyczna wieś Ostrzyce i liczne jeziora. Prowadzą tędy też szlaki konne.

Adres:
Wieżyca 32, 83-315 Szymbark

Kontakt:
www.wiezyca.pl
+48 58 684 38 16

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU