PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

GORĄCY POTOK – TERMY


Relaks, doskonała zabawa, najlepsze wspomnienia- Termy Gorący Potok!

  • Baseny termalne

Dla Państwa kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka.

  • Relaks 

Grzysno Przyjemność  to strefa dla osób szukających odprężenia i spokoju, pragnących  wypocząć w wyjątkowym góralskim otoczeniu.  W tej strefie do użytku Gości oddano 4 kameralne nastrojowe niecki basenowe, w których każdy może zażyć intymnej, odprężającej kąpieli, a także je zarezerwować tylko dla siebie i swoich znajomych.  Posiadamy  dwie sauny suche oraz dwie sauny parowe, tężnię solną, kadzie z borowiną pochodzącą z ziem  Czarnego Dunajca, wanny jacuzzi, Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty zabiegów w gabinetach masażu.

  • Zabawa

Woda to raj dla wszystkich dzieci. Uwielbiają się w niej bawić, wygłupiać i rozrabiać.. Dlatego właśnie w naszym obiekcie znajdą Państwo całą masę atrakcji dla rodzin z dziećmi, w tym także specjalne baseny dla dzieci. Na dzieci czeka także sezonowa strefa Wodne przedszkole- gdzie każdy maluch poczuje się jak w raju! Prócz tego dla trochę starszych proponujemy dwie fantastyczne zjeżdżalnie: czerwone „Kamikadze” oraz żółta „Anakonda”.  Po wspaniałej zabawie mogą Państwo wypocząć na piaszczystej plaży,  bądź w lasku. Dla bardzo aktywnych mamy boisko do piłki siatkowej, park linowy, oraz drewnianą huśtawkę.  

Adres:
Gorący Potok os. Nowe 45
34-424 Szaflary

Kontakt:
strona internetowa: https://www.goracypotok.pl/
+48 727 52 52 52
info@goracypotok.pl