PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

FARMA ILUZJI PARK EDUKACJI I ROZRYWKI


Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie.  Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania (udostępniane grille i ogniska). To co wyróżnia ten park to wyjątkowa, luźna atmosfera, która sprawia, że większość gości spędza u nas cały dzień, a dzieci wychodząc prawie zawsze pytają rodziców “kiedy wrócimy” 🙂

Do największych atrakcji należą m.in. Grobowiec Faraona + muzeum Egipskie, latająca chata tajemnic (krzywy domek), muzeum iluzji, “Głowa na Talerzu” i studnia nieskończoności, labirynt luster, pokój Amesa, klubik filmowy, zakręcony domek, tunel zapomnienia, rezerwat dzikich smoków, bajkowy pałac cieni.

Na terenie parku znajdują się 4 place zabaw (drewniany, linowy, kwiaty i miasteczko łowców smoków) oraz Farmowe Mini zoo (kucyki, kózki, króliczki, kaczki, kury). Ponadto dostępny jest park linowy, mini park trampolin, pole dmuchańców oraz trampoliny Euro-bungy.

To i wiele więcej atrakcji znajduje się w Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”.

Adres
Farma Iluzji Sp. z o.o.
Mościska 9
08-455 Trojanów

Kontakt
Strona internetowa: farmailuzji.pl
Tel. 22 812 57 18 lub  503 989 393 (weekendy)

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU