PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

ENERGYLADNIA – RODZINNY PARK ROZRYWKI


Energylandia to największy w naszym kraju Park Rozrywki. Oferuje kilkadziesiąt przeróżnych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Park dysponujący 26 hektarowym obszarem został podzielony na kilka stref.

  • Bajkoladnia to część, w której dzieci mogą poczuć się jak w zaczarowanej krainie, a nawet spotkać się z ulubionymi postaciami z bajek i filmów. Dodatkowo na wszystkich gości czekają tutaj pięknie i kolorowe karuzele, mini coastery, autka oraz samolociki.
  • Strefa familijna – przeznaczona jest dla całych rodzin, choć na kilka atrakcji obowiązują ograniczenia względem wzrostu. Tutaj można znaleźć takie atrakcje jak Roller Coastery, wodne spływy, kolejka widokowa, Formułę Autodrom i inne.
  • Strefa ekstremalna – to miejsce dedykowane jest wszystkim spragnionym adrenaliny. Znajdziemy tutaj Hyperion Mega Coaster, Speed Water Coaster, wahadło Azec Swing, ramię Space Boostera i wiele więcej.
  • Water Park – to strefa imitująca tropikalną wyspę. Znajdziemy tutaj największy odkryty basen w Polsce z aż 10 zjeżdżalniami. Dostępne są tutaj również pontony, plaża, leżaki.

Dodatkowo Energyladnia dysponuje 20 grami i zabawami interaktywnymi, 4 scenami, kinem 7 D, punkty gastronomiczne, sklep z pamiątkami.

Jest to miejsce, które gwarantuje całodzienną, świetną zabawę. Bilet obowiązuje na wszystkie atrakcje. Miejsce to przyciąga zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane takie jak kolonie, obozy dla dzieci i młodzieży, wycieczki szkolne i tym podobne. W Parku odbywają się również ciekawe warsztaty edukacyjne dla najmłodszych gości.

Adres:
al. 3 Maja 2 32-640 Zator,
woj. Małopolskie, Polska

Kontakt:
https://energylandia.pl/

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU