PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

OBÓZ ŁYŻWIARSKI W TATRACH

8-12 lat


Zapraszamy na łyżwy – oto super aktywne zimowisko z wieloma atrakcjami – w pięknych Tatrach, w środku zimy, w urokliwym zakątku pod Bukowiną Tatrzańską – m.in. termalny aquapark! Ferie z nami to gwarancja zimy pełnej wrażeń!

W CENIE OBOZU SĄ WSZYSTKIE WSTĘPY I WYCIECZKI, KARNETY NA LODOWISKO I WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW

Program

PROGRAM ŁYŻWIARSKI:
Lodowisko to super zabawa dla każdego – nie trzeba umieć jeździć – chętnie Was nauczymy! W cenie również wstęp i wypożyczenie łyżew (można też zabrać swoje). Zimowe szaleństwo na lodzie!!!
Wchodzimy na lód – czy jesteś początkującym czy zaawansowanym łyżwiarzem – musimy nauczyć się i przypomnieć podstawy bezpieczeństwa i poruszania się na lodowisku.
Przekładanka, bocian, jaskółka – jeśli nic nie mówią Wam te nazwy – po zajęciach nie tylko będziecie je znać, ale jeszcze będziecie potrafili je wykonać!
Szkolenie z jazdy na łyżwach – nauczymy się jazdy w tył i przód, jazdy na jednej nodze, przekłądanki w prawo i w lewo, jazdy po łuku i beczki.
Zajęcia na lodzie – przez pięć dni zajęciowych codziennie spędzimy 3-4 godziny na lodowisku z przerwą wg potrzeb uczestników.PROGRAM PO ŁYŻWACH:
Akcja – integracja po zbójnicku! – świetna zabawa i dużo emocji gwarantowane! Wspólne lepienie bałwana-giganta, bitwa o igloo, zjazdy na byle czym, ​i szaleństwa na górce – w Tatrach zwykle śniegu jest dużo​ i to​ przez całą zimę!
Koncert góralskiego zespołu – okazja do poznania zbójnickich tańców, góralskich instrumentów i wspaniałej muzyki Tatr połączona ze wspólną zabawą.
Termalny Aquapark – mega zabawa! Baseny z wodą dochodzącą do 38 stopni Celsjusza, zimowe baseny zewnętrzne z ciepłą wodą, jacuzzi, zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki, kaskady, sztuczna fala i inne atrakcje! Nie trzeba umieć pływać – baseny są o rozmaitej głębokości i z wieloma atrakcjami dla każdego. Super zabawa gwarantowana!
Wycieczka do Zakopanego – wita Was stolica Tatr z uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, bogatą tatrzańską architekturą, zaprzęgami z końmi, oscypkami. Będzie czas na zakup góralskich pamiątek na Krupówkach.
Flash mob – nasz pomysł zaskoczy przypadkowych świadków – co tym razem wymyślimy w miejscu publicznym? Kreatywność obozowiczów nie zna granic, dlatego będzie wrażeń i śmiechu co nie miara!
Wieczór filmowy i gorąca czekolada – czyli wieczór filmowy z kubkiem kakao lub gorącej czekolady. A do tego – zapierające dech w piersiach filmy pokazowe ze zjazdów, ewolucji i skoków na nartach i desce. Podpatrzymy sztuczki i tricki zawodowców!
Kręcimy film obozowy! – hit ostatnich lat! Sami wyreżyserujemy i nakręcimy film z naszego pobytu na zimowisku. W czasach rządzonych przez YouTube i ruchome obrazki jest to najlepszy sposób na niebanalną pamiątkę. Uwiecznimy wszystkich naszych nowych przyjaciół!
Góralska biesiada z pieczeniem kiełbasek – góralski klimat, zbójeckie tańce i harce – podczas wieczoru przy góralskim ognisku wybierzemy najsprytniejszego Janosika i najmilszą Marynę!
Mixer atrakcji – Smart Games, czyli wystrzałowe aktywności – czekają na Was: Mega Jenga, Mega Twister, xBox Room z mnóstwem gier kinetycznych, ciekawe gry logiczne, kultowe planszówki, budowle z rurek BAMP​ i inne! Dart Masters! – oto turniej darta – kto wykaże się największą celnością i refleksem?
Tematyczna dyskoteka z niespodzianką – magia dźwięków i tańca – a temat przewodni imprezy Wy sami wymyślicie! Zapraszamy Was na prawdziwe szaleństwo przy muzyce i niespodziankę! Tego nie można przegapić!
Uroczyste zakończenie obozu​ – wielka​ i wzruszająca ​prezentacja zdjęć i pokaz filmów obozowych, a potem rozdanie pamiątkowych dyplomów.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie:
Wygodny pensjonat góralski. Na uczestników czekają przytulne i eleganckie pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Pensjonat znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Wyżywienie:
Pyszne posiłki to podstawa – od lat chwalimy kuchnię Gospodarzy! Smakowite dania przygotowane na miejscu: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Śniadania są w formie szwedzkiego stołu. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest ciepła obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Szefowa kuchni serwuje domowe, smakowite posiłki, ewentualną dietę dziecka proszę pisemnie zgłosić przy zapisie.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 23.01.2019 - 19.01.2019
  • 20.01.2019 - 26.01.2019
  • 27.01.2019 - 02.02.2019
  • 03.02.2019 - 09.02.2019
  • 10.02.2019 - 16.02.2019
  • 17.02.2019 - 23.02.2019

Cena zawiera:
realizację programu szkoleniowego i dodatkowego
wycieczki i wstępy, wypożyczenie łyżew
transport na miejscu (na stoki i na wycieczki)
całodobową opiekę wychowawców, kierownika i instruktorów
wyżywienie 3 razy dziennie plus podwieczorek
6 noclegów
ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł
całodobową opiekę lekarską

Cena nie zawiera:

– dojazdu (możliwość dojazdu kolonijnego za dopłatą z wybranych miast w Polsce).
– karnetów (wg cennika stacji narciarskiej, zależne od wieku dziecka)
– wypożyczenia sprzętu narciarskiego (200 zł za turnus, płatne na miejscu).
Rabaty:
Rabat dla rodzeństwa: minus 30 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 30 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 50 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

Dojazdy

Dojazd własny 0 zł lub kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym w dwie strony). Dojazdy kolonijne proponujemy z największych miast Polski, w terminach ich ferii:
Wrocław 190 zł, Opole 180 zł, Katowice 160 zł, Gdańsk 220 zł, Warszawa 200 zł, Łódź 190 zł, Bydgoszcz 200 zł, Toruń 200 zł, Koło 180 zł, Kutno 180 zł, Radom 180 zł, Kielce 170 zł, Kraków 150 zł, Poznań 200 zł, Częstochowa 180 zł. W przypadku niektórych odległych miast możliwy przejazd nocny. Dojazdy odbywają się pod warunkiem uzbierania wymaganej grupy chętnych z danej miejscowości.

Informacje dla rodziców

Dopilnujemy Waszych dzieci, tych młodszych i tych starszych też, aby miały na sobie czapki, rękawiczki, szaliki, ciepłe i suche ubrania, a nie miały przemoczonych nóg! W obiekcie mamy specjalną, cieplutką suszarnię.
Na stoku, i poza nim też, sprawdzamy każdorazowo ubiór i sprzęt, którego używają uczestnicy. Wszyscy muszą mieć kaski, a my już zadbamy o to, by były one odpowiednio dopasowane i zawsze zapięte.
Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor uczestników. Na naszych obozach Uczestnicy nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Rodzice otrzymują telefon kontaktowy do kierownika obozu. Czas kontaktu z dziećmi to pora po obiedzie.

Co zabrać
Kask, czapkę mieszczącą się pod kask (cienką „pilotkę”, „kominiarkę”), łyżwy jeśli chcecie zabrać swoje. Ponadto: czapkę, szalik, nieprzemakalne rękawiczki x2, zimową kurtkę sportową, nieprzemakalne spodnie, ciepły sweter, buty zimowe, przybory do mycia i ręcznik, klapki i strój kąpielowy, tenisówki, krem na mróz z filtrem UV, pomadkę do ust, odzież, latarkę.
Z dokumentów proszę zabrać: ważną legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL, kieszonkowe (pieniądze można przechowywać u wychowawcy).

Korzystanie z telefonów
Na naszych obozach można mieć ze sobą telefony komórkowe. Natomiast przygotujcie się na to, że na korzystanie z nich na pewno nie będzie czasu – na zajęcia telefony wyłączamy, a najlepsza pora do kontaktu z domem to odpoczynek po obiedzie.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Agnieszka Miśków

Witam, Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę na obozie. Blanka wróciła bardzo zadowolona i ma bardzo ...

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...