PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

ZBÓJECKA PRZYGODA W TATRACH

6-18 lat


Zapraszamy na zbójecką przygodę u podnóża Polskich Tatr! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Tatr i podhala. Zaliczymy kilka przyjemnych spacerów malowniczymi szlakami, ponapawamy się pięknymi pejzażami i zwiedzimy najsłynniejszą, góska stolicę – Zakopane. Zero nudy, zwiedzanie połączymy z atrakcjami i przygodami, piękne górskie widoki przeplatać się będą z integracją i masą zabaw. A to jeszcze nie wszystko – na naszej drodze napotkamy prawdziwych zbójców! Nie ma na co czekać! Czas ruszać w trasę!

Program

   ● Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Zbójecka Gra Terenowa czyli Akcja integracja 
– nic tak nie integruje na początku wymarzonej wycieczki jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Aby móc lepiej wczuć się w klimat właśnie rozpoczętej zbójeckiej przygody uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania przygotowane przez Zbójców! Gra odbywać się będzie na terenie Poronina – uczestnicy poznają teren gdzie spędzą najbliższe dni. A wszystko w formie zajęć Team Building – pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach.Tak poprowadzona gra wspomaga komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Zajęcia dopasowane do wieku i możliwości uczestników.

  ● Dzień drugi
Śniadanie
Dolina Kościeliska i Wąwóz Kraków – Jest to dobra propozycja wycieczki zarówno dla osób lubiących spokojne spacery (Dolina Kościeliska), jak i tych, którzy lubią przypływ adrenaliny (1,5- kilometrowy Wąwóz Kraków i zwiedzanie Smoczej Jamy). Wąwóz Kraków powszechnie jest uznawany za najpiękniejszy wąwóz skalny w Tatrach Zachodnich. Ponadto był także „przedmiotem” zainteresowania poszukiwaczy skarbów i do dziś można znaleźć pozostawione przez nich znaki na skałach w miejscach trudno osiągalnych.
Podróż w głąb ziemi – jaskinia Raptawicka i jaskinia Mylna – zwiedzimy aż dwie groty znajdujące się przy dolinie Kościeliskiej. Z każdą wiąże się osobna historia i legenda. Nazwa jaskini Mylnej nie jest przypadkowa – czy nam uda się znaleźć drogę wyjścia z czeluści?
Obiad
Zakopane: Zapoznanie – odwiedzimy stolicę polskich Tatr. Przejdziemy się najbardziej znaną ulicą, czyli Krupówkami oraz zwiedzimy Muzeum Tatrzańskie (lub tajemniczy Dom Do Góry Nogami). Zwiedzimy tajemniczy i zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzysku i zobaczymy skocznię narciarską czyli Wielką Krokiew. Na końcu z pewnością zostanie chwila czasu na zakup góralskiej ciupaski lub ciepłych, wełnianych skarpet na pamiątkę!
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.
Gawęda góralska – a przy ognisku wieczór folkloru i muzyki góralskiej.

   ● Dzień trzeci
Śniadanie
Morskie Oko – jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku w odległości około 25 km od Zakopanego. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysokie i szczyt Rysy. Nad Morskim Okiem znajduje się też schronisko górskie.
Obiadokolacja
Podhalańskie Karaoke – nie chcecie śpiewać? Nie potraficie? Nie szkodzi, my Was nauczymy. I to jak! W naszym karaoke nikt nie stoi z boku – wspólnie musimy walczyć o wygraną – prawdziwa Bitwa na Głosy!

   ● Dzień czwarty
Śniadanie
Kolejka na Gubałówkę i szczypta Zakopanego raz jeszcze – Gubałówka jest jednym z głównych celów wycieczek wielu turystów, przyjeżdżających do Zakopanego. Szczyt Gubałówki góruje nad Zakopanem i jest strażnikiem miasta. Oglądając szeroka panoramę Tatr będziemy mogli sprawdzić naszą wiedzę nabyta podczas górskich zmagań. Tylko tu oglądana panorama Tatr pozwala na zapoznanie się topografią i układem roślinności całego łańcucha, ponadto jest to znakomity teren do wypoczynku, zabawy i opalania się. Ale to nie wszystko! Schodząc z Gubałówki ląduje się na wprost Krupówek – najlepsza okazja na jeszcze chwilę pobuszowania po tym atrakcyjnym deptaku.
Obiad
Góralskie Igrzyska – jeszcze nie macie dość? Chcecie więcej? Teraz będziecie mogli poczuć się jak mistrzowie olimpijscy! A wszystko to w góralskim klimacie.
Kolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc – Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach!

   ● Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Zakopiański Aquapark – jeszcze nie macie dosyć zakopiańskich klimatów? Teraz chwila wodnego szaleństwa – baseny zewnętrzne i wewnętrzne, zjeżdżalnie, dzika rzeka, jacuzzi, tarasy widokowe i cała masa innych atrakcji! Szaleństwo czy relaks – wybór należy do Was!
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Zakwaterowanie

Obiekt przystosowany do przyjmowania grup szkolnych. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Katarzyna Rekiel

Syn wrócił z obozu piłkarskiego w Czaplinku bardzo zadowolony. Usłyszałam od niego, że w skali ...

Hanna N.

Dzien dobry! Chce podziekowac KOGIS.pl za zorganizowanie udanego pobytu na obozie mojego dziecka. Moj syn ...

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...

Ewa Złotkowska

Dziękuję ślicznie za wspaniały obóz Maciek jeszcze nigdy z żadnego obozu nie wrócił tak zadowolony. ...