PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PRZYGODA NA TATRZAŃSKIM SZLAKU

6-18 lat


Kilka magicznych dni w zbójeckiej krainie! Przygoda na górskich szlakach! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Tatr i podhala. Zobaczymy Dolinę Kościeliską i Morskie Oko, Giewont z bliska i Sarnią Skałę. Do tego Zakopane, Krupówki i Gubałówka. Zero nudy, zwiedzanie połączymy z atrakcjami i przygodami, piękne górskie widoki przeplatać się będą z integracją i masą zabaw. A to jeszcze nie wszystko – na naszej drodze napotkamy prawdziwych zbójców! Nie ma na co czekać! Czas ruszać w trasę!

Program

  • Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Zbójecka Gra Terenowa czyli Akcja integracja 
– nic tak nie integruje na początku wymarzonej wycieczki jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Aby móc lepiej wczuć się w klimat właśnie rozpoczętej zbójeckiej przygody uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania przygotowane przez Zbójców! Gra odbywać się będzie na terenie Poronina – uczestnicy poznają teren gdzie spędzą najbliższe dni. A wszystko w formie zajęć Team Building – pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach.Tak poprowadzona gra wspomaga komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Zajęcia dopasowane do wieku i możliwości uczestników.

   • Dzień drugi
Śniadanie
W góry! Wodospad Siklawa i Sarnia Skała – prosty i krótki szlak z niebywałymi efektami krajobrazowymi! Przyjemny spacerek Doliną Strążyską, aż do wodospadu Siklawa. Po drodze pyszne oscypki prosto z bacówki! Stamtąd wyruszymy bardziej wymagającą trasą by zdobyć szczyt Sarniej Skały. Niesamowity widok na północna ścianę Giewontu! Ma się wrażenie, że wystarczy wyciągnąć dłoń i można dotknąć zimnej skały. A za plecami – widok na Zakopane i całe Podhale. Spokojnym spacerkiem zejdziemy malowniczą Dolina Białego. Idąc ścieżką Pod Reglami mijać będziemy liczne bacówki i owcze zagrody. Zajrzymy jeszcze do Doliny ku Dziurze i do znajdującej się tam niewielkiej jaskini. Tatry w pigułce!
Obiad
Zakopane – Zakopane to miasto, w którym czeka mnóstwo atrakcji. Zarówno zimą jak i latem, każdy znajdzie coś dla siebie. Słynne Krupówki są wizytówką Podhala na cały kraj, a nawet Europę. Spacerując urokliwą uliczką zwiedzimy kościół Świętej Rodziny, dowiemy się paru ciekawostek o regionie w Muzeum Tatrzańskim, a jak już zakręci nam się w głowach od atrakcji – zajrzymy do Odwróconego Domku. Podhale to bogata kultura góralska, której przejawy widać w ciekawym budownictwie. Odwiedzimy stary kościółek i cmentarz na Pęksowym Brzyzku. A u stóp majestatycznego Śpiącego Rycerza dowiemy się o tajemnicach sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Zakopane to zdecydowanie magiczne miasteczko, do którego chce się wracać!
Kolacja
Karaoke – nie chcecie śpiewać? Nie potraficie? Nie szkodzi, my Was nauczymy. I to jak! W naszym karaoke nikt nie stoi z boku – wspólnie musimy walczyć o wygraną – prawdziwa Bitwa na Głosy!

   • Dzień trzeci
Śniadanie
Dolina Kościeliska i Wąwóz Kraków
Jest to dobra propozycja wycieczki zarówno dla osób lubiących spokojne spacery (Dolina Kościeliska), jak i tych, którzy lubią przypływ adrenaliny (1,5- kilometrowy Wąwóz Kraków i zwiedzanie Smoczej Jamy). Wąwóz Kraków powszechnie jest uznawany za najpiękniejszy wąwóz skalny w Tatrach Zachodnich. Ponadto był także „przedmiotem” zainteresowania poszukiwaczy skarbów i do dziś można znaleźć pozostawione przez nich znaki na skałach w miejscach trudno osiągalnych.
Podróż w głąb ziemi – jaskinia Raptawicka i jaskinia Mylna – zwiedzimy aż dwie groty znajdujące się przy dolinie Kościeliskiej. Z każdą wiąże się osobna historia i legenda. Nazwa jaskini Mylnej nie jest przypadkowa – czy nam uda się znaleźć drogę wyjścia z czeluści?
Obiad
Kolejka na Gubałówkę i szczypta Zakopanego raz jeszcze 
– Gubałówka jest jednym z głównych celów wycieczek wielu turystów, przyjeżdżających do Zakopanego. Szczyt Gubałówki góruje nad Zakopanem i jest strażnikiem miasta. Oglądając szeroka panoramę Tatr będziemy mogli sprawdzić naszą wiedzę nabyta podczas górskich zmagań. Tylko tu oglądana panorama Tatr pozwala na zapoznanie się topografią i układem roślinności całego łańcucha, ponadto jest to znakomity teren do wypoczynku, zabawy i opalania się. Ale to nie wszystko! Schodząc z Gubałówki ląduje się na wprost Krupówek – najlepsza okazja na jeszcze chwilę pobuszowania po tym atrakcyjnym deptaku.
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.
Gawęda góralska – a przy ognisku wieczór folkloru i muzyki góralskiej.

   • Dzień czwarty
Śniadanie
Morskie Oko – jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku w odległości około 25 km od Zakopanego. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysokie i szczyt Rysy. Nad Morskim Okiem znajduje się też schronisko górskie.
Obiad
Zbójeckie Igrzyska – teraz będziecie mogli poczuć się jak mistrzowie olimpijscy! Będziecie rywalizowali ze sobą w siatkówce, piłce nożnej i koszykówce. Ale to nie wszystko. Będziecie mogli również spróbować swoich sił w grach i zabawach nieznanych lub zapomnianych: speedminton, boule, ringo, slackline, polteca itp
Kolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc – Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

   • Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Rabkoland – największy w Małopolsce park rozrywki dysponujący bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. W parku do dyspozycji gości są m.in. diabelski młyn i inne karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki dla dzieci, ogromny zadaszony rurapark, pontony, konwój wodny, dom śmiechu, pałac strachu i wiele innych atrakcji. Ambicją właścicieli jest przekształcić go w Park Rozrywki i Edukacji. W tym celu na jego terenie znalazło się Muzeum Orderu Uśmiechu oraz Dom Rekordów, które stanowią zalążek części edukacyjnej. Czyż to nie brzmi zachęcająco?
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Zakwaterowanie

Obiekt przystosowany do przyjmowania grup szkolnych. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Dojazdy

Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca wyjazdu grupy i czasu trwania imprezy.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...

Jacek Kuźnicki

Dzieci były na obozie snowboardowym i wróciły tak zadowolone, że planujemy je wysłać w lipcu.