Zaprenumeruj bezpłatny serwis informacyjny
Strona główna » Współpraca

Współpraca

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz być naszym agentem i sprzedawać nasze oferty w zamian za prowizję - napisz do nas, a my wyślemy Ci umowę agencyjną i warunki współpracy.

Jeśli jesteś organizatorem turystyki i chciałbyś sprzedawać swoje usługi poprzez nasz portal - dobrze trafiłeś! Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - umowy agencyjne, barterowe, reklamy, roczne abonamenty za umieszczenie prezentacji obiektu czy oferty turystycznej.

Jeśli jesteś właścicielem obiektu noclegowego, sportowego lub innego związanego z turystyką i chciałbyś zaprezentować u nas swoje propozycje dla turystów - zapraszamy gorąco, wystarczy przesłać do nas zgłoszenie obiektu, a my zajmiemy się resztą. 

Jeśli chcesz zamieścić u nas reklamę - oczywiście jest to możliwe. Prosimy o kontakt, wówczas wyślemy informacje o formach, miejscu i cenach reklam. Niezwłocznie prześlemy też komplet dokumentów związanych z umieszczeniem u nas reklamy. Zastrzegamy sobie prawo wyboru tematyki reklam (z uwagi na profil portalu nie wszystkie reklamy możemy zamieścić).

Patronat medialny. Chcemy promować wartościowe imprezy, pikniki, spotkania, wydawnictwa - chętnie obejmiemy patronat medialny nad ciekawym przedsięwzięciem. Napisz do nas - zgłoś imprezę lub wydarzenie! 

Jeśli masz inne propozycje dla nas - chętnie się z nimi zapoznamy, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niestandardową współpracę.


Już dziś zadzwoń: 501 612 823 lub napisz: kontakt@kogis.pl 

Niezwłocznie odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Wykonamy dla Ciebie wizytówkę, prezentację lub reklamę. 


 
OFERTY PRACY:

Rekrutacja trwa cały czas!

Zapraszamy do współpracy młode, zaangażowane i odpowiedzialne osoby posiadające uprawnienia na stanowiska wychowawców i kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracę u nas mogą też podjąć ratownicy i instruktorzy wszystkich specjalności. Prowadzimy rekrutację na obozy o rozmaitych profilach - sportowych, artystycznych, fabularnych, maluszkowych, survivalowych, paintballowych, motywacyjnych, kultoroznawczych, muzycznych i innych.

Prosimy przesyłać swoje zgłoszenia na adres: praca@kogis.pl 
Zgłoszenie w tytule powinno zawierać stanowisko, którego dotyczy.
Jako załącznik proszę dodać CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny z terminami dyspozycyjności.