PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

OBÓZ FANTASTYKI DLA DZIECI NAD MORZEM

8-13 lat


Oto obóz dla tych, którzy uwielbiają świat baśni, fantastyki i nadprzyrodzonych sił. Czy magia w filmach i książkach jest ważna? Lubicie wymyślanie nieprawdopodobnych historii? Czekają Was ciekawe odkrycia, nie lada wyzwania, nowe przyjaźnie i mnóstwo pozytywnych wrażeń i nowych pasji. Gotowi? Zapraszamy!

  • Obóz wprowadzający w świat książek i filmów Fantasy
  • Wycieczka do Trójmiasta i Oceanarium
  • Nowy, wygodny pensjonat

Program

Nasza opowieść – własny scenariusz – wspólnie stworzymy niesamowitą historię z ważnym przesłaniem, a do niej utworzymy bohaterów i ich świat fantasy.
Królestwo fantazji – papier, materiał, szyszki, kamienie, gałązki, plastelina- ze wszystkiego, co tylko znajdziemy, utworzymy wspólny świat dla naszej opowieści i dla naszych postaci.
Tworzenie makiety – to będzie w całości nasze dzieło – zamki, roślinność,mosty, a może kamieniołom lub miasto przyszłości? Sami zdecydujecie jak będzie wyglądać ta kraina.
Fantastyka dla dzieci – zapoznamy się z klasyką i nowymi opowieściami książkowymi i filmowymi. Od baśni Andersena poprzez Akademię Pana Kleksa, Opowieści z Narnii, aż do współczesnych książek i filmów jak Batman, Harry Potter, Thorgal, Magicze drzewo czy Lodowy Smok.
Konkurs na najlepszą okładkę – stwórz okładkę do swojej ulubionej książki, baśni lub filmu.
Powrót do przyszłości – obejrzymy wspólnie film i porozmawiamy o naszych innych ulubionych filmach fantastycznych.
Avengers – która postać jest Ci najbliższa i który superbohater ma najlepsze cechy? Czy spotykamy superbohaterów w realnym świecie?
Co to jest science – fiction? Czy fantastyka naukowa może zainteresować dzieci? Czy można przenosić się w czasie?
Najlepszy  bohater – warsztaty modelarsko – artystyczno – konstruktorskie. Stwórz własną postać fantastycznego bohatera i zaprezentuj jej cechy i charakter!
Książki dla dzieci i młodzieży z dziedziny fantastyki, „Córka Czarownic”, „Baśniobór”, „Eri i smok”, „Granice lodu” – to tylko niektóre przykłady Waszych fascynacji, które najbardziej Wam się podobają?
Ulubione serie powieści fantastycznych – Opowieści z Narnii, Harry Potter i inne serie fantastyki dla młodszych czytelników – czy już znacie?
Wspólne czytanie fragmentów opowieści o niesamowitych bohaterach, ich perypetiach, mocach i zwycięstwach. Jakie książki i filmy są dla Was najciekawsze i najbardziej wartościowe?
Własny film – sami nakręcimy film o fantastycznych przygodach elfów, superbohaterów, druidów, a może strasznych potworów lub wymyślonych smoków?
Wycieczka do Trójmiasta + Oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni.
Zwierzakowo, czyli ZOO w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wioskę indiańską, park owadów i stadninę koni.
Jedziemy kolejką wąskotorową – wolno jadący malutki pociąg – pojedziemy nim na wycieczkę po okolicy! Wesoła przejażdżka kolorową ciuchcią 🙂
Plażowanie i kąpiele morskie – pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Warsztaty „Co to jest bursztyn”? – interaktywne spotkanie ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i powiedzą jak zdobyć bursztyn.
Lunapark Stegna – wesołe miasteczko, na którym każdy będzie mógł wybrać 3 atrakcje – samochodziki, samoloty, karuzela z łabędziami, wodna przejażdżka, dmuchańce i inne atrakcje stosowne do wieku naszych Uczestników.
Plaża, plaża! Słodkie szaleństwo! –  Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku. Na plażę podwozić nas będzie busik.
Piaskowe zabawy – Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Wodna baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Rybacki zakątek – przyjrzymy się pracy rybaków, obejrzymy kutry, dowiemy się kiedy wypływają, a może uda nam się porozmawiać z miejscowymi rybakami o ich pracy?
Wesoły kącik gracza – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: gry towarzyskie, gry planszowe, role-playing games, zabawy integrujące grupę. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami –  Spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Wakacyjne disco – Szalona zabawa na dyskotece w naszym pensjonacie. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie
Wygodny, nowy pensjonat, pokoje 2-5 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki – śniadania (szwedzki stół), obiady kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 24.06.2018 - 04.07.2018
  • 05.07.2018 - 15.07.2018
  • 16.07.2018 - 26.07.2018

CENA: 1749 zł

Cena zawiera
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

Cena nie zawiera
Dojazdu na obóz.

Rabaty
Rabat dla rodzeństwa: minus 30 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 50 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 100 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

 

Dojazdy

Dojazd własny lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem. Dopłaty za dojazdy (w obie strony):

Opole 220 zł, Wrocław 220 zł, Leszno 220 zł, Poznań 200 zł, Piła 180 zł, Szczecinek 150 zł, Koszalin 100 zł, Kraków 220 zł, Katowice 220 zł, Częstochowa 220 zł, Kielce 220 zł, Rzeszów 220 zł, Lublin 220 zł, Łódź 200 zł, Warszawa 200 zł, Kutno 200 zł, Koło 200 zł, Zielona Góra 200 zł, Gorzów Wielkopolski 200 zł, Szczecin 200 zł, Bydgoszcz 180 zł, Toruń 180 zł, Gdańsk 90 zł.

 

Informacje dla rodziców

Dopilnujemy Waszych Dzieci, by czuły się dobrze i aby niczego im nie brakowało. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek, w przyjacielskiej atmosferze. Równie ważnym celem jest zdybywanie przez dzieci nowych przyjaźni i doświadczeń, aby poczuły się pewnie na wyjazdach i pokochały przygody oraz chętnie wróciły na kolonie! Wszystkim rodzicom podamy też specjalny numer telefonu na czas dojazdów/odjazdów.

Co zabrać
Ulubione książki, komiksy fantasy, strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), latarkę z zapasem baterii, bidon lub butelkę na wodę, mały plecak na wycieczki.

Korzystanie z telefonów
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, pora do kontaktu to codziennie odpoczynek po obiedzie, poza tą wyznaczoną porą telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają telefon do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.

 

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Dorota Nowicka

Dzień Dobry, mój syn Krzysztof został wczoraj odebrany przez nas – rodziców  z obozu w ...

Renata Stasik

Dzień dobry, Tomek był zachwycony i nie miał żadnych zastrzeżeń, także w przyszłym roku zapisujemy ...

Artur Judkowiak

Witam Dziecko jest bardzo zadowolone. Zamierza w przyszłym roku również wziąć udział. Dziękuję za udany ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Kamila Kozińska

Dzień dobry, obóz przetrwania bardzo się udał. Myślę, ze najlepszym dowodem na to będzie cytat ...

Rodzice Zuzi

Córka zachwycona, dziękujemy:-)  Zuzka często wyjeżdża i doprawdy chyba nigdy nie wróciła tak zadowolona, pełna ...