PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK WODNY W KRAKOWIE


Jak zatrzymać czas i sprawić, by wakacje trwały wiecznie?Wystarczy wybrać się na tropikalną wyspę w środku Krakowa! W  hali basenowej czeka wiele atrakcji, a wśród nich przede wszystkim zjeżdżalnie, w tym 4 nowe zjeżdżalnie zewnętrzne (pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITRO, TWISTER i SPEED FIRE) oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna MAMBA! Ponadto: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka i wiele innych, gwarantujących świetną zabawę!

Aktywny wypoczynek zapewniają również wydzielone miejsca do uprawiania sportów wodnych: do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną oraz tory do pływania.

Także Mali Zdobywcy hali basenowej mają duże pole do popisu w swoim ulubionym, kolorowym Brodziku z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statkiem pirackim z wodnymi armatkami, trzema małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem.

Szeroka gama atrakcji zapewni udaną zabawę nawet najbardziej wymagającym. Niezależnie od pogody, tutaj zawsze panuje tropikalny klimat! Można zanurzyć się w morzu atrakcji hali basenowej, a w sezonie letnim także skąpać w promieniach słonecznych wylegując się na Plaży Aquapark.

Relaks i odprężenie wszystkim Gościom gwarantują: bicze wodne, hydromasaże denne i boczne, leżanki do masaży wodnych, 8 wanien jacuzzi z wodą solankową! Strefa saun, a w niej: ceramiczna łaźnia parowa, sucha sauna fińska, aromatyczna sauna sucha z drzewa cedrowego, sauna solna oraz Studnia Lodowa.

Adres
Park Wodny w Krakowie S.A.
ul. Dobrego Pasterza 126
31-416 Kraków

Kontakt
strona internetowa: www.parkwodny.pl
tel. (12) 616-31-90, 91
fax. (12) 616-31-44
e-mail: biuro@parkwodny.pl