PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK ROZRYWKI AKTYWNEJ BARTBO


Park rozrywki Aktywnej BARTBO to jedyne takie miejsce na Warmii i Mazurach… jedyne takie na świecie 🙂 Miejsce aktywnego wypoczynku dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych np. firm czy szkół. Na terenie Parku znajduje się Karczma i Sala Biesiadna stworzona do imprez okolicznościowych.

Park Rozrywki Aktywnej BARTBO to 18 ha terenu, na którym znajduje się 16 atrakcji z różnych dziedzin – ekstremalnych dedykowanych dla fanów aktywnego wypoczynku jak również familijnych idealnych dla rodzin, które cenią wspólny relaks na świeżym powietrzu.

Wszystko to w jednym i jedynym takim miejscu na Warmii i Mazurach! Istny raj na ziemi a położony w Butrynach tylko 15 minut drogi samochodem od Olsztyna.

Szmer wiatru przetacza się po liściach drzew chroniących od słońca w parku linowym. Soczysta karkówka piecze się na żywym ogniu rozpościerając swój zapach po całym terytorium. W tle słychać warkot quadów, które wyjeżdżają na błotną wyprawę. Dookoła zielona od trawy przestrzeń którą ciężko objąć wzrokiem. Przetaczają się po niej kule sferyczne w asyście segway’ów. Stłumione strzały z pola paintball docierają do uszu. To tylko część wspaniałych przygód które czekają na Ciebie.

Słyszy się opinie wśród gości, iż to miejsce to czysta adrenalina. Mówi się o wspaniałej atmosferze, ciepłym przyjęciu dzieci a także życzliwej obsłudze.

Zapraszamy na przeżycie niezwykłych emocji kreowanych dzięki żywiołom: powietrza, ognia, wody i ziemi. Odkryj Park Rozrywki Aktywnej BARTBO.

Adres
Park rozrywki Aktywnej BARTBO
Butryny 100
10-687 Olsztyn

Kontakt
strona internetowa: www.bartbo-parkrozrywki.pl
tel. 89 521 64 41
e-mail: park@bartbo.pl