PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

Experymentarium


„Experymentarium” to ośrodek typu discovery center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.

W Experymentarium tworzone są i prezentowane wystawy, umożliwiające samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. Tylko w Experymentarium można zobaczyć najnowsze projekty interaktywne. Organizowane są  warsztaty i wykłady. Przygotowywane są niestandardowe, tematyczne i interaktywne przyjęcia urodzinowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne, bo wierzymy w moc niebanalnej rozrywki!

Uczestnicy projektów korzystają z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzają doświadczenia, prowadzą obserwacje, zgłębiają tajniki świata. Uczestniczą też w konkursach oraz warsztatach. Goście „Experymentarium”, bawiąc się, zdobywają wiedzę o nawet najtrudniejszych zjawiskach i procesach. Nawet najnudniejsze teorie stają się zrozumiałe i interesujące!

Adres
Experymentarium
Manufaktura, Rynek, I piętro
Łódź, ul. Drewnowska 58

Kontakt
biuro@experymentarium.pl
www.experymentarium.pl
Rezerwacje i informacja:
e-mail: rezerwacje@experymentarium.pl
42 633 52 62