PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

BASEN „WARSZAWIANKA”


W Hotelu Warszawianka czeka na Państwa duży Aqua Park pełen atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – tylko 40 minut od Warszawy!

Baseny pod Warszawą – wodne atrakcje dla każdego! Aqua Park Hotelu Warszawianka składa się z basenu sportowego o długości 20 metrów oraz 5 metrach szerokości. Temperatura 28 stopni Celsjusza dopinguje do pobijania osobistych rekordów i intensywnych ćwiczeń dla jeszcze smuklejszej sylwetki i lepszego samopoczucia. Dla miłośników wodnego relaksu czeka sportowy basen pod Warszawą oraz dwa jacuzzi z ciepłą wodą o temperaturze 35 stopni Celsjusza.

Dla najmłodszych hotel z basenem przygotował też specjalną propozycję – to basen rekreacyjny w kształcie wyspy oraz rwąca rzeka, wodospad i gejzery z temperaturą wody 31 stopni Celsjusza. To nie tylko basen doskonały dla małych gości, ale również dla całej rodziny. Dzieci mogą pluskać się w bezpiecznym brodziku ze zjeżdżalnią i parasolem wodnym. Dla dobrze radzących sobie w wodzie  hotelowy Aqua Park przygotował 90-metrową zjeżdżalnię z efektami multimedialnymi. Na Gości czeka również skalista grota z orzeźwiającą bryzą, sauna sucha, łaźnia parowa, bania do schładzania ciała oraz kubły z zimną wodą.

Dodatkowo Aqua Park Hotelu Warszawianka prowadzi zajęcia z nauki pływania – lekcje indywidualne, a także dla szukających aktywnego wypoczynku zajęcia aqua zumby. Nad bezpieczeństwem Gości cały czas czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Basen pod Warszawą to mnóstwo atrakcji dla każdego – tutaj nie można się nudzić!

Adres:
Jachranka 77,
05-140 Serock

Kontakt:
e-mail: aquapark@warszawianka.pl
tel. +48 22 768 95 10
www.warszawianka.pl